No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|{{comrade|Jucheguevara}} | |{{comrade|Jucheguevara}} | ||
|- | |||
|{{comrade|CriticalResist}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|{{comrade|Jucheguevara}} | |{{comrade|Jucheguevara}} | ||
|- | |||
|{{comrade|CriticalResist}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |